fbpx

Novinka

6. 6. 2017 | Testovacia vzorka zdarma!

Trpíte aj Vy Intoleranciou Laktózy? V  spolupráci s LAKTAZANom  pre Vás máme možnosť zaslania testovacej vzorky zdarma!                                         A len teraz  aj s malým darčekom!  🙂

Posledné komentáre

Anketa

Kde najčastejšie nakupujete bezlaktózové produkty?

Výsledky
Archív ankiet


1
November
Označovanie alergénov – výsledok ankety!
Napísal admin do kategórie Články

Pri spustení tohoto portálu začiatkom roka 2009 sme  v článku “Apel na čašníkov  a kuchárov” poukázali na častý problém, a to že čašníci nám často nedokážu odpovedať, či jedlo laktózu obsahuje alebo nie.

Na základe výsledkov našej ankety môžeme konštatovať, že situácia v uvedomení si a najmä označovaní  alergénov v potrave v našich stravovacích zariadeniach sa zlepšila.  Môže za to najmä smernica EÚ o ktorej píšeme v inom článku.

Napriek tomu, podľa nášho prieskumu ešte stále  34% reštaurácii  alergény stále podľa Vás neoznačuje.

Verím však že sa situácia postupne zlepší a keď  niekedy v budúcnosti urobíme prieskum opätovne  budú výsledky podstatne lepšie.

Výsledky našich ankiet si môžete pozrieť tu.

Laktazan.sk
     0votes
  1. Ve1žened čtene1ři, jsem moc re1da, že se ve1m různe1 hlasove1ned ledbed a i toto beru jako sradnu!!!Jen pro ujasněned, s Darinou že1dnfd proble9m neme1me a dokonce jsem navrhovala, že zveřejnedm celfd předběh – když bude ze1jem, ale nebyl … Tak zatedm tre9nujte hlasove1ned, třeba se ve1m bude ještě hodit …Lucka

*