fbpx
29
Október

Lepší život s intoleranciou laktózy

Napísal Rastislav Stolárik do kategórie Môj príbeh
     0votes

Rada by som sa aj ja podelila o svoj problém zvaný intolerancia laktózy, ktorý tiež zasiahol do môjho života a spôsobil mi trošku trápenie:).
Milovala som zmrzlinu, dokázala som si v lete kúpiť denne 5 kopčekov a slastne si vychutnávať tú úžasnú smotanovú chuť. Zákusky som zbožňovala, hlavne tie dobre krémové a z pravého masla… No mohla by som pokračovať ďalej a nariekať, že prečo sa to stalo práve mne, keď mám tieto veci, ktoré sa dajú kúpiť na každom kroku, tak veľmi rada, ale …
Tiež som mala problémy s nafukovaním, plynovatením, bolesťami brucha, hnačkami, ktoré ma nakoniec donútili navštíviť obvodného lekára, ten ma poslal na všetky možné vyšetrenia, dokonca aj na kolonoskopiu, ale na nič neprišli. Nakoniec mi až na imunologii prišli na to, že mám intoleranciu na mlieko, čo bolo asi pre 2 rokmi, vraj som mala tú intoleranciu už predtým, ale nikdy som si to tak nevšímala, pritom som bola schopná vypiť aj liter mlieka denne.
Tak som najskôr skúšala všetky možné alternatívy, kozie mlieko, sójové a podobne, no pozor, i kozie obsahuje laktózu. Nakoniec som objavila firmu, ktorá ma vyslobodila, volá sa L-Minus, majú mlieka a množstvo ďalších výrobkov, no a ešte k tomu surfovaním po internete som objavila Laktazan, tento úžasný malý biely mätový zázrak, ktorý je naozaj účinný a určite ho všetkým, s podobným problémom, odporúčam.

Ďakujem veľmi pekne Vám, čo ste tento produkt objavili, som Vám vďačná. Dúfam, že neprestanete tento výrobok vyrábať.

S pozdravom

Monika T., Nitra


Vytvoriť komentár

Anketa

Kde najčastejšie nakupujete bezlaktózové produkty?

Prihlásenie
Sponzor