fbpx
24
Marec

Už viem čo mi je

Napísal webadmin do kategórie Môj príbeh
*    1vote

Jedného krásneho dňa som opäť pocítila známy problém, ktorý sa mi čoraz častejšie opakoval: Kŕče v bruchu a bolesti nasledované hnačkou. Ak by som práve v tento deň neprečítala článok v Pravde o intolerancii laktózy, bolo by všetko po starom. Vôbec by som netušila, že mojim problémom je neznášanlivosť mliečneho cukru. Ja ktorá tak milujem mlieko, smotanové zákusky a Cafe Late? Bohužiaľ všetky symptómy na mňa sedeli. Pár dní som sa ďalej pozorovala a zistila som, že intolerancia laktózy je naozaj aj mojim problémom. Po nespočetných pokusoch a omyloch, dnes už poznám svoju dávku laktózy, ktorú tolerujem. Už viem, koľko mlieka si môžem dopriať, aby som bola v pohode. Som rada že dnes už viem čo mi je.

Jana R.
Sabinov

Podeľte sa aj Vy o svoje skúsenosti. Napíšte  Váš vlastný autentický príbeh o intolerancii laktózy. Určite pomôžete niekomu, kto zažíva podobné ťažkosti ako Vy.

Komentáre ku článku “Už viem čo mi je”
  1. Je mozne ze som zacal mat problemy s travenim laktozy len v poslednej dobe? Mam 31 rokov a predtym som problemy po vypity mlieka nepozoroval. Hlavne rano, ak vypijem pohar mlieka, do polhodiny sa dostavia mierne krce a pocit hnacky.

  2. Áno, presne tak sa správa adultná intolerancia laktózy.

  3. PROSIM VAS AKE SU HODNOTY U 4 ROCNEHO DIETATA VIEM ZE 17 JE NEJAKA NORMA ..CO AK JE TO 117?DAKUJEM

Vytvoriť komentár

Anketa

Kde najčastejšie nakupujete bezlaktózové produkty?

Prihlásenie
Sponzor