fbpx

Novinka

6. 6. 2017 | Testovacia vzorka zdarma!

Trpíte aj Vy Intoleranciou Laktózy? V  spolupráci s LAKTAZANom  pre Vás máme možnosť zaslania testovacej vzorky zdarma!                                         A len teraz  aj s malým darčekom!  🙂

Posledné komentáre

Anketa

Kde najčastejšie nakupujete bezlaktózové produkty?

Výsledky
Archív ankiet


24
Marec
Už viem čo mi je
Napísal admin do kategórie Môj príbeh

Jedného krásneho dňa som opäť pocítila známy problém, ktorý sa mi čoraz častejšie opakoval: Kŕče v bruchu a bolesti nasledované hnačkou. Ak by som práve v tento deň neprečítala článok v Pravde o intolerancii laktózy, bolo by všetko po starom. Vôbec by som netušila, že mojim problémom je neznášanlivosť mliečneho cukru. Ja ktorá tak milujem mlieko, smotanové zákusky a Cafe Late? Bohužiaľ všetky symptómy na mňa sedeli. Pár dní som sa ďalej pozorovala a zistila som, že intolerancia laktózy je naozaj aj mojim problémom. Po nespočetných pokusoch a omyloch, dnes už poznám svoju dávku laktózy, ktorú tolerujem. Už viem, koľko mlieka si môžem dopriať, aby som bola v pohode. Som rada že dnes už viem čo mi je.

Jana R.
Sabinov

Podeľte sa aj Vy o svoje skúsenosti. Napíšte  Váš vlastný autentický príbeh o intolerancii laktózy. Určite pomôžete niekomu, kto zažíva podobné ťažkosti ako Vy.
Laktazan.sk
*    1vote
  1. PROSIM VAS AKE SU HODNOTY U 4 ROCNEHO DIETATA VIEM ZE 17 JE NEJAKA NORMA ..CO AK JE TO 117?DAKUJEM

  2. Áno, presne tak sa správa adultná intolerancia laktózy.

  3. Je mozne ze som zacal mat problemy s travenim laktozy len v poslednej dobe? Mam 31 rokov a predtym som problemy po vypity mlieka nepozoroval. Hlavne rano, ak vypijem pohar mlieka, do polhodiny sa dostavia mierne krce a pocit hnacky.

*