fbpx
15
November

Bezlaktózové mlieko svojpomocne!

Napísal webadmin do kategórie Novinka
**½  4votes

Na Slovensko dorazila novinka LAKTAZAN kvapky. Po nakvapkaní do mlieka či smotany sa po pár hodinách odstráni laktóza. Nespornou výhodou je, že ušetríte až polovicu nákladov oproti kupovanému bezlaktózovému mlieku či smotane. Zakúpite v lekárňach alebo na webe.


Komentáre ku článku “Bezlaktózové mlieko svojpomocne!”
  1. kvapky su dobry napad najma ak si mozem kupit akekolvek mlieko v obchode a po 24 hodinach ho mozem konzumovat. Je pravda ze usetrim v porovnani s kupovanim bezlaktozovych mliek ale myslim, ze v inych pripadoch ak sa jedna napr. o syr alebo o nejake jedlo uz pripravene s mliekom ci mliec. vyrobkom je laktazan kvapky nepouzitelny takze opat ostavaju iba tabletky. Tie maju univerzalnejsie vyuzitie. Jedine co mi na nich chyba je akysi odhad kolko tabliet je potrebnych napr. na porciu vysmazaneho syra apod. Na kvapkach je davkovanie urcene ale pri tabletkach nikdy neviem kolko asi potrebujem na rozstiepenie laktozy v tom ktorom jedle. Urcite nie som jedina ktora by ocenila aspon priblizne davkovanie, lebo skusat to takto na sebe nie je moc dobry experitment.
    Ale aj tak by bolo uplne najlepsie ked by sa v SR nasiel spracovatel mlieka ktory by nam laktozu pekne nastiepil a vyrabal nam mliecko a vsetky mliecne vyrobky z neho. Isto by to bolo lacnejsie ako dovoz z nemecka alebo navsteva rakuska ci madarska s ucelom kupit si bezlaktozove vyrobky kedze tie z nemecka su znacne predrazene.

  2. Dobrý de?, prosím o zaslanie testovacej vzorky Laktasanu. ?akujem. Tká?ová

  3. Dobrý de?.
    Testovaciu vzorku Laktazanu si môžete objedna? na https://www.laktazan.com/sk/vzorka-test

Vytvoriť komentár

Anketa

Kde najčastejšie nakupujete bezlaktózové produkty?

Prihlásenie
Sponzor